Κλειστά
  • Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την παροχή τεχνικής υποστήριξης πληροφοριακών συστημάτων

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι αναρτήθηκαν στον ιστότοπο της Επιτροπής Ερευνών οι κάτωθι Πρόσκλησεις:

1. Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για υποβολή πρότασης προς σύναψη μιας (1) σύμβασης – συμφωνητικού ιδιωτικού δίκαιου για την ανάθεση του έργου «Παροχή τεχνικής υποστήριξης των Πληροφοριακών Συστημάτων της Βιβλιοθήκης & Κέντρου Πληροφόρησης του Πανεπιστημίου Πατρών» στο πλαίσιο του έργου «Υποδομή -Τεκμηρίωση Βιβλιοθήκης».
    2. Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για υποβολή πρότασης προς σύναψη μιας (1) σύμβασης – συμφωνητικού ιδιωτικού δίκαιου για την ανάθεση του έργου «Παροχή τεχνικής υποστήριξης Ολοκληρωμένου Πληροφοριακού Συστήματος (ILS – Integrated Library System) της Βιβλιοθήκης & Κέντρου Πληροφόρησης του Πανεπιστημίου Πατρών» στο πλαίσιο του έργου «Υποδομή -Τεκμηρίωση Βιβλιοθήκης».