Σημερινό ωράριο εξυπηρέτησης: από 08:00 έως 21:00
  • Πρόσκληση για την απασχόληση Μεταπτυχιακών Φοιτητών & Υποψηφίων Διδακτόρων στη ΒΚΠ

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Πανεπιστημίου Πατρών σύμφωνα με απόφαση της αρ. 520 / 02-10-2017 Συνεδρίασης της Επιτροπής Ερευνών του Πανεπιστημίου Πατρών, για την υλοποίηση του έργου «Υποδομή-Τεκμηρίωση Βιβλιοθήκης», που χρηματοδοτείται από τον Ειδικό Λογαριασμό Κονδυλίων Έρευνας, με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον Καθηγητή Νικόλαο Αβούρη του Τμήματος Ηλεκτρολόγων–Μηχανικών & Τεχνολογίας Υπολογιστών του Πανεπιστημίου Πατρών, προτίθεται να προβεί στην ανάθεση έργου ως κάτωθι:

Υποστήριξη της λειτουργίας της Βιβλιοθήκης & Κέντρου Πληροφόρησης και της Βιβλιοθήκης του Τμήματος Ιατρικής του Πανεπιστημίου Πατρών κατά τις μεσημβρινές και βραδινές ώρες.

Η πρόσκληση απευθύνεται στους μεταπτυχιακούς φοιτητές και υποψήφιους διδάκτορες του Πανεπιστημίου Πατρών.

Η Πρόσκληση έχει αναρτηθεί στην αναλυτική της μορφή, μαζί με τα δικαιολογητικά, στο δικτυακό τόπο της Επιτροπής Ερευνών.